Kurumsal

Hakkımızda

Step Yapı, Samsun’da 1981 yılında Ahmet DURMUŞOĞLU tarafından kurulmuştur. Yarım asrı aşkın süredir inşaat malzemeleri sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Hep daha iyi ürünleri sunabilmek için çalışan Step yapı, kalite standartlarına çok önem vermektedir.

Bu yüzden müşterilerin kabul etmiş olduğu firmalarla iş ortaklığını devam ettirmektedir. Kurucumuz Ahmet DURMUŞOĞLU’ nun ticarette önem verdiği ilke, müşteri memnuniyetidir. Step yapı, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çeyrek asrı aşkın bir süredir çalışmalarına ilk günkü heyecan ve disiplin ile devam etmektedir. Son yıllarda iyice globalleşen dünyada, yeni açılımların kaçınılmaz olduğunun ve yeni pazarlara açılmanın gerekliliğinin bilincinde olan şirketimiz, Geçmişten aldığımız deneyimlerle geleceğe daha umutlu ve güvenle bakıyoruz.

Yepyeni konseptlerde günümüz hızlı ve modern yaşamına en uygun ürünleri, kaliteli, şık ve fonksiyonel koleksiyonları müşterilimizin beğenisine sunmaktayız. Bunun emaresi olarak 2 yeni marka ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz; Bunlar:  STEPART; Konut ve İşyeri Yapı Denetim, Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik projelendirme hizmetleri yanı sıra Resmi ve Özel Taahhüt işleri yapmaktadır.

STEPPOOL; Samsun’da, ilçelerinde ve bölgede Yüzme Havuzu imalatları yapmaktadır. İnşaatın ince işçilikleri konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren en zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.

Yenilikleri takip etmek, farklı bakış açılarıyla oluşturulan alternatif çözüm önerileri ile mekanlarınızı daha yaşanılır kılmak bizim için çok önemlidir.

STEPPOOL

Firmamız havuz yapımının tüm aşamalarında özen göstererek kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü havuzlar tasarlamaktadır. Havuz yapımında kullanılan en yeni teknolojileri uygulayan firmamız, sürekli olarak havuz yapım ekipmanlarını güncellemektedir.

Bayiliklerimiz

Tüketici Koruması

  • Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyeti doğrultusunda kullanmak,
  • Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek,
  • İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, keliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini sizlere sunmak,
  • Güvenli, ergonomik, size özel yaşam alanları inşa etmek…

Çevre Politikamız

  • İlgili çevre mevzuatı gereklerini karşılamak ve hatta aşmak.
  • Çevre yönetim sisteminin şartlarına uymak ve sürekli geliştirmek için çalışmak.
  • Faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak.
  • İnşaat teknolojilerinin uygulanmasında ilgili standartlara, kanunlara ve yönetmeliklere uygunluğu sağlamak,
  • Tüm faaliyetlerin güvenli ve etkin bir şekilde gerçekleştirileceği, kişilerin sağlığının ve emniyetinin korunacağı, çevrenin ve doğal yapının muhafaza edileceği çalışma prensiplerini oluşturmak ve yaymak,
  • Yukarı belirlenen amaçların gerçekleştirilmesi için personelimizi bilinçlendirmek ve etkin eğitim ile bu bilinci tüm çevremize yaymak Batuhan Yapı & Dekorasyon Ltd. Şti ’nin Çevre politikasıdır.

İnsan Kaynakları

NG Kütahya Seramik Porselen Turizm AŞ, çalışmalarında en önemli unsurlardan biri olarak “insan” öğesini kabul eder. İnsan Kaynakları politikalarının ana hedefi, insan kaynağının verimli ve etkin bir şekilde kullanılması, çalışanların mutluluğu ile kuruluş hedeflerinin ortak bir noktada buluşturulmasıdır.

NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. İnsan Kaynakları Vizyonu;

Girişimci, değişime açık, tutkulu insan kaynağımız ile şirketimizin evrensel bir kuruluş olmasını sağlamak.

NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. İnsan Kaynakları Misyonu;

Kuruluşumuz hedef ve stratejilerinin, bireysel hedeflere dönüştürülmesini sağlayan ve en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızın hedeflerine ulaşmada gösterdikleri performansı sürekli kılan, geliştiren ve çalışanımızın kendilerini geliştirebildiği bir değer yaratmaktır.