hakkimizda

Hakkımızda

Step Yapı, Samsun’da 1981 yılında Ahmet DURMUŞOĞLU tarafından kurulmuştur. Çeyrek asrı aşkın süredir inşaat malzemeleri sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Hep daha iyi ürünleri sunabilmek için çalışan Step yapı, kalite standartlarına çok önem vermektedir.

 

Bu yüzden müşterilerin kabul etmiş olduğu firmalarla iş ortaklığını devam ettirmektedir. Kurucumuz Ahmet DURMUŞOĞLU’ nun ticarette önem verdiği ilke, müşteri memnuniyetidir. Step yapı, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çeyrek asrı aşkın bir süredir çalışmalarına ilk günkü heyecan ve disiplin ile devam etmektedir. Son yıllarda iyice globalleşen dünyada, yeni açılımların kaçınılmaz olduğunun ve yeni pazarlara açılmanın gerekliliğinin bilincinde olan şirketimiz, Geçmişten aldığımız deneyimlerle geleceğe daha umutlu ve güvenle bakıyoruz.

Yepyeni konseptlerde günümüz hızlı ve modern yaşamına en uygun ürünleri, kaliteli, şık ve fonksiyonel koleksiyonları müşterilimizin beğenisine sunmaktayız. Bunun emaresi olarak 2 yeni marka ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz; Bunlar:  STEPART; Konut ve İşyeri Yapı Denetim, Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik projelendirme hizmetleri yanı sıra Resmi ve Özel Taahhüt işleri yapmaktadır.

STEPPOOL; Samsun’da, ilçelerinde ve bölgede Yüzme Havuzu imalatları yapmaktadır. İnşaatın ince işçilikleri konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren en zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.

Yenilikleri takip etmek, farklı bakış açılarıyla oluşturulan alternatif çözüm önerileri ile mekanlarınızı daha yaşanılır kılmak bizim için çok önemlidir.

kutahyaseramikcreavit (1)entegre (1)weber (1)kabinet (1)betsanbocchiduravitfrankeviessmantarketkwcgrohevitra-artema